Hakkımızda

Atık Market, atık üreticilerinin ve o atığı geri kazanacak veya doğru şekilde imha edecek olan firmaların ortak bir platformda buluşmalarını sağlamak, personelden ekipmana kadar ihtiyaç duyduğu her şeyi bulabileceği bir pazar yeridir.

Bu platform; ister atık üreticisi, ister imhacısı ya da geri kazanımcısı olsun, herkesin bir markette gezer gibi girip amacına uygun sonuca kolayca ulaşabileceği bir pazar yaratmak amacıyla hazırlanmıştır. Atık Market içinde; imha ve geri kazanım araç gereçleri, sektörel iş ilanları, tehlikeli veya tehlikesiz madde nakliyesi, iş makineleri vs. gibi bir çok başlık altında arama amacına göre işe alım, kiralama, satın alma veya satma gibi bir çok faaliyete imkan sunulmaktadır.

Aynı gezegeni paylaşan insanların her biri birer atık üreticisidir. Herkesin bunun bilincinde hareket etmesi ve üretilen bu atıkların geri dönüştürülmesinin veya imhasının önemli olduğunu kavraması gerekmektedir. “atikmarket.com” projesi ile atık üreticilerini, atık imha ve geri kazanımcılarını aynı platformda buluşturarak oluşturacağımız döngü ile hızlı iletişim, ekonomik kazanç ve sıfır atık hedefindeyiz.